O firmie

Firma Forbox, prężnie działająca od 2012 roku na rynku sprzedaży hurtowej i detalicznej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i wprowadza nowy asortyment – pudła z tektury falistej. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju opakowania kartonowe, między innymi dostosowane rozmiarami do standardów firm świadczących usługi kurierskie, wiele rozmiarów kartonów klapowych, przekładki z tektury, dobrej jakości taśmy samoprzylepne oraz folie typu stretch.  

    Współpracujemy z największymi producentami tektury falistej. W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo duży wybór kartonów – ponad trzysta pozycji, ale też możemy zaproponować setki mniej popularnych rozmiarów pudeł – wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Nasze kartony wykonane są z tektury trzywarstwowej i pięciowarstwowej, o różnej gramaturze i wielu rozmiarach – tak szeroka oferta na pewno pozwoli wybrać Państwu najkorzystniejszy produkt dla Państwa wymagań. Jesteśmy w stanie zrealizować projekty specjalne według potrzeb Klienta. Oferowane przez nas pudła klapowe znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo solidnego opakowania kartonowego. Z wielu producentów wybraliśmy dla Państwa najlepsze produkty
w najkorzystniejszych cenach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i opiekę handlową. Dbamy o jakość oferowanych przez nas pudeł jak i o korzystną cenę. Dla naszych stałych Klientów proponujemy atrakcyjne rabaty.
 
    Każde zamówienie jest dla nas ważne, realizujemy zarówno małe zamówienia -  od kilku kartonów, po duże wysyłki pełnych samochodów ciężarowych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i doradzimy najkorzystniejszą opcję z szerokiej gamy opakowań kartonowych, które posiadamy. Zapewniamy też szybką realizację zamówienia.
    
     Naszymi odbiorcami są producenci z wielu gałęzi przemysłu, dostarczamy pudła klapowe do branży spożywczej, produkcji metalowej, produkcji z gumy, kartony przemysłu motoryzacyjnego, produkcji elastomerów, przemysłowi tekstylnemu i wielu innym, ale przede wszystkim nasze opakowania kartonowe dostarczamy do rozwijającej się branży e-commerce. Proponowane przez nas opakowania kartonowe dedykowane są dla podmiotów prowadzących sklepy internetowe, dla sprzedawców Allegro, dla mniejszych i większych hurtowni. Kartony z naszej oferty sprawdzą się przy przeprowadzkach i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest opakowanie produktu.  W naszej ofercie znajdują się również kartony do pizzy.

    Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie internetowym, zapoznania się z ofertą i wypróbowania naszych opakowań kartonowych. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie i zapewnimy najlepszą obsługę Klienta.

Biuro i magazyn:

Forbox sp. z o.o. sp. k
ul. Mazowiecka 63a
87-100 Toruń

Magazyn Forbox

Lokalizacja naszego biura i magazynu: