Rabaty

zamówienie powyżej 500 zł:
5% rabatu

zamówienie powyżej 1000 zł:
10% rabatu

zamówienie powyżej 2000 zł:
15% rabatu

DostawaCzas produkcji kartonów to około 7 dni.

Koszt przesyłki uzależniony jest od jej wielkości i jest zawsze widoczny na stronie koszyka oraz przy podsumowaniu zamówienia. Podstawy koszt przesyłki pobraniowej kurierem to 16 zł brutto.

Płatności

 

Przelewy24

 

Taśma Akryl Szara - szerokość 48mm x długość 60m

3,38 zł / szt. brutto

Taśma pakowa akryl - jest to taśma ogólnego zastosowania. Najczęściej wykorzystywana do użytku domowego, do pakowania kartonów wysyłkowych, ale także z powodzeniem sprawdza się w magazynach. Jest to produkt ekologiczny, całkowicie przyjazny środowisku (zarówno w produkcji jaki i użytkowaniu). Klej jest mocny i elastyczny co sprawia, a dzięki tańszej cenie coraz częściej wykorzystywany także w przemyśle.

More details

Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu to 6

Taśmy pakowe to najpopularniejszy sposób zamknięcia i zabezpieczania przed niepożądanym otwarciem w transporcie kartonów, pudeł, worków i wszelkiego rodzaju ładunków.
Firma Forbox przygotowała dla swoich klientów dwa rodzaje taśm pakowych. Nośnikiem dla wszystkich taśm jest Polipropylen, natomiast różnicą jest zastosowany klej. Nasze taśmy pakowe opierają się na bazie kleju solvent (jest to kauczuk naturalny) z naturalnymi żywicami oraz tańszym rozwiązaniu jakim jest klej akrylowy.